Kaip parinkti raktažodžius svetainei?

Siekiant gerų rezultatų paieškos sistemose Google ir Bing, reikia atkreipti dėmesį į turinio raktažodžius, kurie svetainėje atlieka patį svarbiausią vaidmenį. Svarbu, kad raktiniai žodžiai būtų atrenkami teisingai, kad būtų gaunami maksimaliai geri rezultatai..

seo raktinių žodžių suradimas

SEO prieš svetainės kūrimą.

Jeigu mes norime svetainę kurti tokią, kur didžiausią vartotojų srautą atves Google, tai svetainės SEO turi būti optimizuotas, ir svetaines rekomenduojama pradėti kurti nuo raktažodžių analizės. Sudarius svetainės struktūrą būtent taip, ir tada pasieksite ženkliai geresnių rezultatų.

Kaip parinkti domeną pagal SEO?

Kai yra galimybė sukurti tinklalapį pagal mūsų pageidaujamą SEO profilį, yra  sunku nuspręsti kokį domeno vardą pasirinkti naujam puslapiui. Sukūrus svetainę pastebime, kad domenas arba geras arba blogas SEO optimizacijos atsižvelgiu.

Pasikartosiu, jeigu yra galimybė, visada skirkite laiko domeno parinkimui ir SEO profilio pritaikymui.

1. Išanalizuokite  pagrindinius raktažodžius ir frazes

Renkantis tinklalapio domeno vardą Jums visų pirma reikėtų atrinkti apie pagrindinius raktažodžius ar jų frazes. Turėdami pagrindinių raktažodžių sąrašą bandykite juos apjungti arba pridėti reikiamus priešdėlius, kad gautųsi geras domeno vardas. Ketindami sukurti svetainę, kurioje bus įvairios sporto įrankių nuomos paslaugos tuomet Jums vertėtų padėlioti šios raktažodžius: „sportas, nuoma, įrankiai, sporto įranga“ ir tikrai atrasite gerą junginį. Ypatingai svarbus raktažodžiai yra  SEO optimizacijai, tai yra esminis  elementas turintis reikšmingą vertę visame optimizacijos procese.

kaip išrinkti interneto adresą

 

2.Kokią domeno vardo galūne pasirinkti?

Būtinai rekomenduojama įsigyti domeno vardą su populiariausiomis galūnėmis .lt, .eu, .com. Ši praktika leis Jums būte ramiems, kad kiti Jūsų konkurentai nepasirinks tokio pat tinklalapio vardo tik su skirtingą galūne. Nepamirškite nukreipti nenaudojamą domeno vardą su kitomis galūnėmis nukreipti (301 nukreipimu) į pagrindinį domeno vardą. Tenka pastebėti, kad yra nemažai elektroninių parduotuvių skirtų tik Lietuvos rinkai, tačiau jų galūnės būna .eu arba .com. Tai nėra geras sprendimas tiek dėl SEO optimizacijos, tiek marketingo, nes kai kurie pirkėjai, kurie labai retai perka internetu abejoja tokio tinklalapio pritaikymu Lietuvos rinkai.

Seo raktažodžiai, kas tai?

1. SEO raktažodžiai puslapio antraštėje.

Siekdami kuo geresnių pozicijų Google būtina tinklalapio antraštėje panaudoji Jūsų atrinktus pagrindinius SEO raktažodžius. Svarbiausi raktažodžiai visuomet bus rašomi pradžioje, o vėliau sekantys pagal svarbą.

kaip išrinkti seo raktinius žodžius

Kaip taisyklingai parengti tinklalapio SEO antraštę?

Kadangi antraštė yra ypač svarbus elementas, todėl ji būtinai turi būti teisingai suformuota:

Kas yra seo tekstai?

SEO tekstai – tai unikalūs tam tikros tematikos, specifiniai straipsniai ar tekstai, kurie tinkamai akcentuoja reikiamą raktažodį. 

 Unikalus – tai yra nekopijuotas ir dar niekada nepublikuoti internete tekstas.

seo tekstų išskirtinumas

• Tematika – atitinkamai parenkama pagal svetainės turinį, tačiau nebūtinai įdomus ar naudingas tekstas.
• Specifiniai – tai reiškia, kad SEO tekstas suformatuotas laikantis tam tikrų seo standartų.  
• Akcentuoja reikiamą raktažodį, reiškia, kad teksto pagrindinė paskirtis – pabrėžti ir išryškinti paieškų sistemoms reikiamą raktinį žodį tekste.
• Sklandūs – parašyti žmogaus, o ne programomis sudėlioti. Lengvai skaitomas ir suprantamas, kad žmogui būtų įdomus.
SEO straipsniai – lygiai tas pats, kaip ir SEO tekstai, tačiau čia didesnis dėmesys skiriamas straipsniui ir jo nauda. Straipsnis privalo būti ne tik taisyklingai suformuotas pagal žinomas SEO taisykles, bet ir naudingas ar įdomus skaitytojams.

Unikalus ir išskirtinai vertingas turinys

Neužtenka, kad Jūsų optimizuojamo internetinio puslapio turinys yra unikalus ir dar niekur nepublikuotas. Reikia, kad Jūsų turinys nebūtų pasisavintas iš kitur, kadangi Google paieškos sistema greitai suindeksuoja dauguma puslapių, todėl paskelbus tokį patį turinį kitame puslapyje jo vertė nulinė, nes jau toks pats turiny jau buvo publikuotas internete.

Plagijuoti seo tekstai

Atminkite interneto turinys turi būti naudingas vartotojui. Dauguma internetinių puslapių turi naudingos informacijos. Netgi dauguma elektroninių parduotuvių turi atskirą kategoriją, kuri skirta įvairiai su jų produkcija ar paslaugomis susijusia naudinga informacija. Beje, norint pasiekti, įgauti išskirtinės teksto turinio vertės, Jums reikia pateikti tokią informaciją, kuri: