www.seowebs.lt

Seo optimizavimas naudojant natūralias nuorodas


Jau daugelį metų seo specialistai ir patys tinklapių savininkai, norėdami tinkamai ir efektyviai kelti tinklapio autoritetą naudoja seo tekstus su susietomis nuorodomis į specifinį tinklapį. Kaip ten bebūtų, bet ne tik, kad vartotojas, kuris rado nuorodą tekste, ja nusekęs, rastų tai ko ieškojo atsidariusiame tinklapyje, bet ir paieškų sistemų robotai turi surasti tai, apie ką nuoroda afišavo. T.y. nuorodos afiša turi būti tokia, koks tekstas ir bus tame tinklapyje. 


Daugelis, kas turi internetinius puslapius, jau net nekalbant apie internetines parduotuves, nori ir siekia, kad jų tinklapis būtų kuo aukštesnėse paieškų sistemų rezultatų vietose, kad žmonės galėtų rasti tinklapį, kad galėtų naudotis ir pranešti kitiems, apie tą tinklapį.

Išorinis seo

Išorinis SEO – Jūsų tinklalapio sėkmes garantas.

Išorinio SEO optimizavimo procesas yra unikalus, jo dėka Jūsų internetinė svetainė įgyja autoritetą, gaunamos rekomendacijos – atgalinės nuorodos, iš tos pačios rinkos kitų autoritetų.

Išorinio SEO optimizavimas – tai kokybiškų ir naudingų nuorodų generavimas, kurios veda į jūsų internetinę svetainę, ir tuo pačiu atveda Jums papildomą vartotojų srautą. Išorinės nuorodos padeda optimizuoti internetinę svetainę į aukštesnes pozicijas paieškos sistemų rezultatuose.

Vidinis seo

Bendrai apie vidinį SEO.

Tinklalapio SEO optimizavimas susideda iš dviejų esminių pagrindinių krypčių – išorinio bei vidinio tinklalapio SEO  optimizavimo.

Nustatyta, kad vidinis tinklapio SEO optimizavimas sudaro apie dvidešimt procentų sėkmės Google reitingavimo procese, todėl dažnai tai yra nustumiama į antrą planą. Atkreiptume dėmesį, taip daryti nereikėtų, ir netgi negalima nes tinkamai optimizuotas internetinės svetainės SEO padeda įnoringiems Google paieškos algoritmams suprasti jūsų svetainę, padeda Jūsų svetainės kerinius akmenis tolimesnio SEO darbams.

SEO paslaugos

Svetainės pritaikymas įvairiems įrenginiams

Internetinė svetainė turi būti pritaikyta naudoti įvairiais prietaisais ir su įvairiais monitoriaus dydžiais. Dauguma žmonių naudoja ne vien tik personalinį kompiuterį, bet ir išmaniuosius telefonus, planšetinius kompiuterius ir t.t.. Labai svarbu, kad svetainė būtų pritaikyta visiems šiems įrenginiams tam , kad neprarasti esamų lankytojų ir kad papildomai pritraukit žmones, kurie daugiau naudojasi planšetiniais kompiuteriais ar išmaniaisiais telefonais

SEO raktažodžiai

SEO raktažodžių panaudojimas

Būtina tinkamai panaudoti atrinktus raktinius žodžius.

1. Raktažodžiai puslapio antraštėje
2. Raktažodžiai paragrafų antraštėse
3. Raktažodžiai tekste
4. Raktažodžiai URL‘e t.y. domeno varde
5. Raktažodis nuotraukų pavadinime ir jų alternatyviame pavadinime
6. Raktažodžiai naudojami vidinėms ir išorinėms nuorodoms
7. Raktažodis panaudotas Meta aprašyme
8. Meta Raktažodžių panaudojimas

SEO paslaugos ir optimizavimas

Unikalus ir išskirtinai vertingas turinys

Neužtenka, kad Jūsų optimizuojamo internetinio puslapio turinys yra unikalus ir dar niekur nepublikuotas. Reikia, kad Jūsų turinys nebūtų pasisavintas iš kitur, kadangi Google paieškos sistema greitai suindeksuoja dauguma puslapių, todėl paskelbus tokį patį turinį kitame puslapyje jo vertė nulinė, nes jau toks pats turiny jau buvo publikuotas internete.

SEO optimizacija

Kas yra seo tekstai?

SEO tekstai – tai unikalūs tam tikros tematikos, specifiniai straipsniai ar tekstai, kurie tinkamai akcentuoja reikiamą raktažodį. 

 Unikalus – tai yra nekopijuotas ir dar niekada nepublikuoti internete tekstas.

• Tematika – atitinkamai parenkama pagal svetainės turinį, tačiau nebūtinai įdomus ar naudingas tekstas.
• Specifiniai – tai reiškia, kad SEO tekstas suformatuotas laikantis tam tikrų seo standartų. 
• Akcentuoja reikiamą raktažodį, reiškia, kad teksto pagrindinė paskirtis – pabrėžti ir išryškinti paieškų sistemoms reikiamą raktinį žodį tekste.
• Sklandūs – parašyti žmogaus, o ne programomis sudėlioti. Lengvai skaitomas ir suprantamas, kad žmogui būtų įdomus.
SEO straipsniai – lygiai tas pats, kaip ir SEO tekstai, tačiau čia didesnis dėmesys skiriamas straipsniui ir jo nauda. Straipsnis privalo būti ne tik taisyklingai suformuotas pagal žinomas SEO taisykles, bet ir naudingas ar įdomus skaitytojams.

SEO pagalba

Seo raktažodžiai, kas tai?

1. SEO raktažodžiai puslapio antraštėje.

Siekdami kuo geresnių pozicijų Google būtina tinklalapio antraštėje panaudoji Jūsų atrinktus pagrindinius SEO raktažodžius. Svarbiausi raktažodžiai visuomet bus rašomi pradžioje, o vėliau sekantys pagal svarbą.

SEO paslaugos

Kai yra galimybė sukurti tinklalapį pagal mūsų pageidaujamą SEO profilį, yra  sunku nuspręsti kokį domeno vardą pasirinkti naujam puslapiui. Sukūrus svetainę pastebime, kad domenas arba geras arba blogas SEO optimizacijos atsižvelgiu.

Pasikartosiu, jeigu yra galimybė, visada skirkite laiko domeno parinkimui ir SEO profilio pritaikymui.

1. Išanalizuokite  pagrindinius raktažodžius ir frazes

Renkantis tinklalapio domeno vardą Jums visų pirma reikėtų atrinkti apie pagrindinius raktažodžius ar jų frazes. Turėdami pagrindinių raktažodžių sąrašą bandykite juos apjungti arba pridėti reikiamus priešdėlius, kad gautųsi geras domeno vardas. Ketindami sukurti svetainę, kurioje bus įvairios sporto įrankių nuomos paslaugos tuomet Jums vertėtų padėlioti šios raktažodžius: „sportas, nuoma, įrankiai, sporto įranga“ ir tikrai atrasite gerą junginį. Ypatingai svarbus raktažodžiai yra  SEO optimizacijai, tai yra esminis  elementas turintis reikšmingą vertę visame optimizacijos procese.

 

SEO pigios paslaugos

Kaip parinkti raktažodžius svetainei?

Siekiant gerų rezultatų paieškos sistemose Google ir Bing, reikia atkreipti dėmesį į turinio raktažodžius, kurie svetainėje atlieka patį svarbiausią vaidmenį. Svarbu, kad raktiniai žodžiai būtų atrenkami teisingai, kad būtų gaunami maksimaliai geri rezultatai..

SEO prieš svetainės kūrimą.

Jeigu mes norime svetainę kurti tokią, kur didžiausią vartotojų srautą atves Google, tai svetainės SEO turi būti optimizuotas, ir svetaines rekomenduojama pradėti kurti nuo raktažodžių analizės. Sudarius svetainės struktūrą būtent taip, ir tada pasieksite ženkliai geresnių rezultatų.