Kaip parinkti raktažodžius svetainei?

Siekiant gerų rezultatų paieškos sistemose Google ir Bing, reikia atkreipti dėmesį į turinio raktažodžius, kurie svetainėje atlieka patį svarbiausią vaidmenį. Svarbu, kad raktiniai žodžiai būtų atrenkami teisingai, kad būtų gaunami maksimaliai geri rezultatai..

SEO prieš svetainės kūrimą.

Jeigu mes norime svetainę kurti tokią, kur didžiausią vartotojų srautą atves Google, tai svetainės SEO turi būti optimizuotas, ir svetaines rekomenduojama pradėti kurti nuo raktažodžių analizės. Sudarius svetainės struktūrą būtent taip, ir tada pasieksite ženkliai geresnių rezultatų.

Kur atlikti raktažodžių paiešką?

Google yra sukūrusi raktažodžių analizei skirtą labai gerą darbo įrankį: https://adwords.google.com/KeywordTool. Patartina, nespėlioti, kas tinka Jūsų rinkai, o imti ir pasitikrinkite su šiuo įrankiu. Rašykite žodžius ar frazes – viską, kas Jūsų manymu aktualu Jūsų parduodamai prekei ar paslaugai. Peržiūrėję pateikiamus rezultatus Jūs pamatysite, kiek paklausūs raktažodžiai jau veikiančiai ar planuojamai įkurti svetainei. Jeigu suvesti raktažodžiai yra populiarūs, Keyword Tool Jums pateiks panašias frazes. Paprastai siūlomos frazės yra kitokios, negu Jums reikia, bet, peržiūrėjus frazes, kartais įmanoma rasti ir Jums tinkamų raktažodžių frazių.

SEO tyrimai, konkurentų tinklalapių analizė.

Siekdami suprasti rinkoje naudojamas seo tinklalapių frazes, neužtenka tik aklai naudotis Keyword Tool įrankio rezultatais. Analizuokite atrinktų raktinių frazių geriausius variantus, atkreipkite dėmesį į tai, kokias raktines frazes naudoja Jūsų būsimi konkurentai. Visa tai įvertinę, Jūs savo turimą sąrašą pasipildysite kelėta svarbių raktinių frazių, kurias tikriausiai praleidote. Vienas iš lengviausių būdų, tai tiesiog peržiūrėti konkurentų title.
Iš tinklalapio tittle galime spręsti, kokios naudojamos raktinės frazės yra . Peržvelgiame, ar tekste yra tokių raktažodžių. Taip tirti reikėtų visus konkurentų puslapius.

Kokie raktiniai žodžiai yra tikslinei auditorijai pasiekti?

Vykdant raktažodžių analizę, įvertinkite tai, ko siekiate: didelio žmonių srauto, ar tiesioginių pardavimų. Pagal tai reikia spręsti, kokie seo raktiniai žodžiai atitinka Jūsų tikslinės auditorijos paieškas. Kartais seo optimizatoriai susigundo populiariomis, labai dažnai ieškomomis frazėmis. Jūs investuotuojate į SEO, kai ta raktinė frazė bevertė ir ji jums tik generuos lankytojų srautą, bet ne pardavimus. Juk norite ne tik generuoti lankytojų srautą, bet ir gauti iš jo naudos. Apsisukus Google algoritmui ratu, didės Jūsų tinklalapio vadinamasis atmetimo rodiklis (angl. bounce rate) ir Jūsų atliktas SEO bus bevertis, nes tinklalapio pozicijos kris žemyn.

SEO Raktažodžiai –yra vienas svarbiausių SEO elementų. Teisingai parinkti ir naudojami svetainėje raktiniai žodžiai – tai gera sėkmingo tinklalapio kelio pradžia. Jei juos naudosite ne tik svetainėje, bet ir nuorodų šaltiniuose, tikėtina, kad pasieksite aukštesnių rezultatų.

Kaip parinkti domeną pagal SEO?

Kai yra galimybė sukurti tinklalapį pagal mūsų pageidaujamą SEO profilį, yra  sunku nuspręsti kokį domeno vardą pasirinkti naujam puslapiui. Sukūrus svetainę pastebime, kad domenas arba geras arba blogas SEO optimizacijos atsižvelgiu.

Pasikartosiu, jeigu yra galimybė, visada skirkite laiko domeno parinkimui ir SEO profilio pritaikymui.

1. Išanalizuokite  pagrindinius raktažodžius ir frazes

Renkantis tinklalapio domeno vardą Jums visų pirma reikėtų atrinkti apie pagrindinius raktažodžius ar jų frazes. Turėdami pagrindinių raktažodžių sąrašą bandykite juos apjungti arba pridėti reikiamus priešdėlius, kad gautųsi geras domeno vardas. Ketindami sukurti svetainę, kurioje bus įvairios sporto įrankių nuomos paslaugos tuomet Jums vertėtų padėlioti šios raktažodžius: „sportas, nuoma, įrankiai, sporto įranga“ ir tikrai atrasite gerą junginį. Ypatingai svarbus raktažodžiai yra  SEO optimizacijai, tai yra esminis  elementas turintis reikšmingą vertę visame optimizacijos procese.

 

2.Kokią domeno vardo galūne pasirinkti?

Būtinai rekomenduojama įsigyti domeno vardą su populiariausiomis galūnėmis .lt, .eu, .com. Ši praktika leis Jums būte ramiems, kad kiti Jūsų konkurentai nepasirinks tokio pat tinklalapio vardo tik su skirtingą galūne. Nepamirškite nukreipti nenaudojamą domeno vardą su kitomis galūnėmis nukreipti (301 nukreipimu) į pagrindinį domeno vardą. Tenka pastebėti, kad yra nemažai elektroninių parduotuvių skirtų tik Lietuvos rinkai, tačiau jų galūnės būna .eu arba .com. Tai nėra geras sprendimas tiek dėl SEO optimizacijos, tiek marketingo, nes kai kurie pirkėjai, kurie labai retai perka internetu abejoja tokio tinklalapio pritaikymu Lietuvos rinkai.

3.Pagal raktažodį, susikurkite domeną

Žinokite, kad norint sukurti naują gerą domeną dažnai nusivilsite, nes dauguma puikių domenų jau bus užimti. Tūrėkite omenyje, kad pasirenkamas domenas yra labai ir labai panašus į konkurento. SEO optimizacijos atžvilgiu yra puiku turėti domeną su pagrindiniu raktažodžiu, tačiau ateityje galite susidurti su panašumo problema, kai svetainės lankytojai neatsirinks ir neįsimins, tinklalapio, bet tai išspręsime su tinklalapio prenumeratos funkcijomis.

4. Pasirinkite kiek įmanoma trumpesnį domeną

Trumpas svetainės vardas yra lengvai įsimenamas ir užrašomas (kas buvo paminėta ankstesniuose patarimuose). Kuo lengviau žmogus atsimena, tuo didesnė tikimybė, kad klientas ateis pas jus. Taip pat trumpas svetainės pavadinimas suteikia daugiau galimybių jį talpinant vizitinėse kortelėse ar kituose dokumentuose ar skrajutėse.

5.Domeno pavadinimas nusako svetainės paskirtį

Žinoma galima pasirinkti ir tokį pavadinimą, kuris nieko nepasakys apie svetainės pobūdį ir turinį, bet tokį vardą yra itin sunku išpopuliarinti. Svarbu, kad pagal domeno vardą būtų galima numanyti kokia svetainės paskirtis (ar tai elektroninė parduotuvė, ar įmonės svetainė) ir joje esantis turinys. Tai itin svarbu tiems, kurie nėra tokie gerai žinomi ir populiarūs. Tokius domenus paprastai gali rinktis tik labai didžiulės korporacijos, kurios sugebės įeiti į rinką ir būti žinomas ir unikalus.

6. Skaičiai ir brūkšneliai domene

Domene nenaudokite skaičių, kurie nieko nereiškia Jūsų veiklai. Taip pat geriau nenaudoti brūkšnelių „-“ pavadinime, nes dažnai tai įveda sumaišties, kai reikia žodžiu kažkam pasakyti savo svetainės pavadinimą, ir beveik visada žmonės pamiršt tikslų Jūsų adresą.

Seo raktažodžiai, kas tai?

1. SEO raktažodžiai puslapio antraštėje.

Siekdami kuo geresnių pozicijų Google būtina tinklalapio antraštėje panaudoji Jūsų atrinktus pagrindinius SEO raktažodžius. Svarbiausi raktažodžiai visuomet bus rašomi pradžioje, o vėliau sekantys pagal svarbą.

Kaip taisyklingai parengti tinklalapio SEO antraštę?

Kadangi antraštė yra ypač svarbus elementas, todėl ji būtinai turi būti teisingai suformuota:

• Joje privalo būti pagrindinis raktinis žodis. Pagrindinis raktažodis rašomas pirmas, o toliau sekantys pagal svarbumą.
• Svetainės pradžios puslapyje (angl. Home page) rekomenduotina įrašyti svetainės domeno vardą.
• Antraštėje rašyti nedaugiau kaip 70 simbolių (t.y. 4-8 žodžiai). O raktiniai žodžiai atskiriami ne jungtuku „i“r, ne kableliu „ ,“, ne tašku „ .“ ar kitokiu simboliu, o ženklu esančiu kabutėse „|“. Šio ženklo paieškos sistemos nemato ir taip tinkamiau atrodo atskiri raktažodžiai.
• Kiekviena svetainės puslapio antraštė turėtų būti skirtinga, kad nepainioti paieškų sistemų ir tokiu atveju nekonkuruoti tarp Jūsų svetainės vidinių puslapių.
• Svarbiausi raktiniai žodžiai rašomi pradžioje.

2. SEO raktažodžiai Tekste

Parašę arba panaudoję kažkieno kito sukurtą tekstą, tekste, kaip ir antraštėse būtina panaudoti raktinius žodžius ir jų sinonimus. Atminkite, negalima persistengti, jokiu būdu nepanaudoti priverstinai daug raktažodžių. Panaudojus per daug kartų tą patį raktažodį Google paieškos sistemoms atrodys toks tekstas nenatūralus, o panašus į spamą. Googe pritaikys Jūsų tinklalapiui nuobaudą.

Kas yra SEO raktažodžio tankis? Tai visų teksto žodžių ir konkretaus raktažodžio santykis tekste procentais.

Esminis taisyklingo raktažodžių panaudojimo faktorių yra natūralus jo panaudojimas. Vieni SEO specialistai tvirtina, kad būtina griežtai skaičiuoti raktinių žodžių tankį, kuris turi būti nuo 1-3 % arba nuo 5-7%.
Raktažodžiai papildomai tekste paryškinami “bold”, pabraukiami  “underline” ir “italic”. Bei galima dar tuo pačiu panaudoti papildomą title. Pavyzdžiui:
... raktažodis yra <strong title="SEO PASLAUGOS">SEO PASLAUGOS</strong>.

3. Raktažodžiai paragrafų antraštėse <h1> ... </h1> - <h6> ... </h6>

Rašydami tekstą ir kitą informaciją svetainėje visuose tekstų paragrafuose būtina tinkamai panaudoti <h1> ... </h1> - <h6> ... </h6> antraštes.

Antraštės H1 panaudojimas

H1 panaudojimas:

• <h1> ... </h1> Naudoti tik vieną kartą per puslapį, kaip pagrindinį puslapio paragrafą ar pavadinimą.
• Į <h1> ... </h1 įtraukti optimizuojamo puslapio pagrindinį raktažodį.
• Rekomenduojama, kad puslapio antraštė (angl. Title ) ir <h1> ... </h1 antraštė būtų vienodos. Vienodos todėl, kad Google paieškos sistemos rezultatuose lankytojai pirmiausia pamato ir perskaito puslapio antraštę, taigi atidarę norimą puslapį jie tikisi pamatyti tą patį antraštės pavadinimą kurį matė ir Google paieškos rezultatuose. Kitu atveju yra tikėtina, kad puslapio „atmetimo“ rodiklis bus pakankamai didelis, nes lankytojui atidariusiam puslapį gali pasirodyti, kad jis ieškojo visai ne to ką rado ir nedelsiant uždarys puslapį.
• Kad sustiprinti <h1> ... </h1 antraštę rekomenduojame dar prie jos pridėti ir papildomą title tag‘ą. Pavyzdžiui:
<h1 title="SEO PASLAUGOS">SEO PASLAUGOS</h1>

O ar buvo panaudotas papildomas <h1 title="..."> ... </h1> galite tiesiog užvesti pelę ant parašytos vietos ir jeigu atsiras virš užrašo papildomas pop-up užrašas reiškia jame yra papildomas title. Kitas būdas pažiūrėti -  atverkite puslapio kodą.

H2 panaudojimas:

• <h2> ... </h2> - panaudoti galime daugiau kaip 1-ą kartą. Tačiau nepatariu persistengti ir priverstinai pridėti. Tekstas ir jo antraščių išdėstymas turėtų atrodyti natūraliai sudėtos, o ne vien dėl vidinės SEO optimizacijos.
• Taip pat įterpiame raktažodžius, tačiau jau ne tokius pačius, o sinonimus arba labai artimus pagrindiniams raktažodžiams
• Pridedame papildomą title tag‘ą. Pavyzdžiui:
<h2 title="Viskas apie SEO paslaugas nemokamai">Viskas apie SEO paslaugas nemokamai</h2>

H3 panaudojimas:

• <h3> ... </h3> - panaudoti tiek kartų kiek reikia, kad tvarkingai ir vaizdžiai atrodytų internetinis puslapis. Tai taip pat vis dar svarbus elementas SEO paslaugos procese.
• Pagal galimybę naudojame papildomus to puslapio raktažodžius. Bet nepersistenkite naudoti identiškus raktažodžius, nes kas per daug irgi negerai. Google algoritmas taip pat turi tokią funkciją kaip raktažodžių tankis tekste, todėl visi parašyti raktažodžiai turi įsilieti natūraliai į tekstą, o e priverstinai. Rašydami antraštę pirma galvokite apie skaitytoją ar jį sudomins minėta antraštė, o po to tik galimybę panaudoti atitinkamą raktinį žodį. O jeigu nėra galimybės įterpti tuomet geriau, kad antraštė skambėtų aiškiai ir patraukliai, o nes su priverstinai panaudotu raktažodžiu.
• Pridedame papildomą title tag‘ą. Pavyzdžiui:
<h3 title="SEO paslaugos atsiliepimai">SEO paslaugos atsiliepimai</h3>

H4-6 panaudojimas:

• Antraštės nuo <h4> ... </h4> iki <h6> ... </h6>  nėra tiek svarbios kaip pirmosios trys, tačiau jas būtina  panaudoti tiek kartų kiek reikia, kad tvarkingai ir vaizdžiai atrodytų internetinis puslapis. 
• Raktažodžių panaudojimas toks pats kaip ir h3.
• Pridedame papildomą title tag‘ą kaip ir h3.

4. Raktažodis nuotraukų pavadinime ir jų alternatyviame pavadinime

Kodėl reikia optimizuoti nuotraukas?

Žnmonės pasinaudoja nuotraukų paieška, todėl turėdami gerą nuotrauką „pasakykime“ Google sistemai, kas joje pavaizduota. Reikia pasakyti todėl, kad Google paieškos robotai nemato, kas yra atvaizduota nuotraukoje. Norint nustatyti, kas nuotraukoje pavaizduota, paieškos robotai žiūri į nuotraukos pavadinimą ir nuotraukos alternatyvų tekstą. Todėl rekomenduojame:
• Į serverį kelti nuotraukas su realiu pavadinimu ir jeigu yra galimybė dar galite įtraukti ir reikiamą raktažodį. Pvz.: standartiniai nuotraukų pavadinimai būna daugmaž tokie „DCI_001.jpg“, o Jūs pervadinkite į „SEO-paslaugos-procesas.jpg“.
• Paveiksliukui suteikite alternatyvų tekstą (alt="SEO Paslaugos procesas"), pvz.: 
<img src="/../seo-paslaugos-procesas.jpg" alt="SEO Paslaugos procesas" />
• Pridėkite papildomą title (title=”SEO Paslaugos procesas“)
<img title=”SEO Paslaugos procesas” src="/../seo-paslaugos-procesas.jpg" alt="SEO Paslaugos procesas" />

5. Raktažodžiai naudojami vidinėms ir išorinėms nuorodoms

Svetainės struktūra ir navigacija yra gera, kai per keturis pelės paspaudimus gali būti pasiektas bet kuris svetainės puslapis (mažesnėms svetainės taikomas tijų pelės paspaudimų principas). Rekomenduotina, kad puslapyje būtų skiltis su nuorodomis į susijusį, panašios tematikos ar turinio puslapius. Ir žinoma panaudokite raktinius žodžius toms nuorodos sudaryti. O jeigu turite galimybę gauti išorinę (iš kitos internetinės svetainės) nuorodą tuomet nuorodoje irgi būtinai naudokite reikiama puslapio raktažodį.

6. Raktažodis Meta aprašyme

Esminė taisyklė yra aprašant Meta description tokia – Ar žmogus perskaitęs šį aprašymą supras, kad rado tinkamą svetainę ir paspaus būtent ant Jūsų svetainės. Geriausias būdas pasitikrinti ar tinkamas meta aprašymas - tai tiesiog įsijauskite į ieškančio žmogaus situaciją ir savęs pasiklausti ar aš spausčiau ir eičiau į tokį internetinį puslapį su tokiu meta aprašymu.
Meta žymos aprašymas:
• Meta aprašyme patartina naudoti tuos puslapio raktažodžius kurie yra puslapio title dalyje.
• Naudoti iki 160 simbolių, nes tik tiek Google skiria vietos meta aprašymui

7. Meta raktažodžiai aprašyme

• Naudoti iki 160 simbolių raktažodžiams. Jokiu būdu nesudėti visus įmanomus, nes tokiu atveju gali pablogėti SEO optimizacija.
• Naudoti pagrindinius ir papildomus raktažodžius (plius su dažniausiai pasitaikomom gramatinėm klaidom, nes taip dauguma rašo Google ir tos gramatinės klaidos bus matomos tik svetainės kode, o puslapyje jų visai nesimatys).

Kas yra seo tekstai?

SEO tekstai – tai unikalūs tam tikros tematikos, specifiniai straipsniai ar tekstai, kurie tinkamai akcentuoja reikiamą raktažodį. 

 Unikalus – tai yra nekopijuotas ir dar niekada nepublikuoti internete tekstas.

• Tematika – atitinkamai parenkama pagal svetainės turinį, tačiau nebūtinai įdomus ar naudingas tekstas.
• Specifiniai – tai reiškia, kad SEO tekstas suformatuotas laikantis tam tikrų seo standartų.  
• Akcentuoja reikiamą raktažodį, reiškia, kad teksto pagrindinė paskirtis – pabrėžti ir išryškinti paieškų sistemoms reikiamą raktinį žodį tekste.
• Sklandūs – parašyti žmogaus, o ne programomis sudėlioti. Lengvai skaitomas ir suprantamas, kad žmogui būtų įdomus.
SEO straipsniai – lygiai tas pats, kaip ir SEO tekstai, tačiau čia didesnis dėmesys skiriamas straipsniui ir jo nauda. Straipsnis privalo būti ne tik taisyklingai suformuotas pagal žinomas SEO taisykles, bet ir naudingas ar įdomus skaitytojams.

1. Unikalus seo straipsnis

Labai svarbu, kad tekstas nebūtų nukopijuotas iš kito internetinio puslapio, nes suindeksavus Google algoritmas Jūsų tekstą palaikys niekiniu, kad tai yra tam tikro puslapio kopija ir vertė praktiškai neturėsite. Jeigu pirkote tekstą ir nesate tikri dėl unikalumo tuomet galite labai lengvai patikrinti. Nukopijuokite kelis žodžius ir įveskite į Google paiešką ir pamatysite paieškų sistemų rezultatus. Patartina patikrinti tekstą keletą kartų Goole paieškoje, todėl nukopijuokite skirtingas teksto dalis ir atlikite apiešką. Bus aišku, ar tekstas unikalus, ar kopijuotas, ar dalinai kopijuotas.

2. Seo straipsnio teksto sandara

• Mano minimalus rekomenduotinas teksto ilgis yra 350 žodžių.
• Tik viena kartą per puslapį panaudoti <h1> ... </h1> antraštę su pagrindiniu raktažodžiu.
• Viena kart (maksimaliai du, tris, bet tik rašant ilgus straipsnius) panaudoti <h2> ... </h2> antraštę su pagrindiniu raktažodžiu ir dar gali būti papildomas žodis nusakantis paragrafo turinį.
• Dvi (arba daugiau priklausomai nuo teksto ilgio) <h3> ... </h3> antraštės su paminėtu raktažodžiu.
• Du paveikslėliai su atitinkamai paminėtais raktažodžiais title ir alt tekste.
• Raktažodis tekste – tris kartus, plius galimas sinonimas.

3. Įdomus  SEO straipnis

Tai yra labai sunkiai įgyvendinama. Sakykime, Jums reikalingi SEO tekstai apie lemputes– ar tikrai įmanoma kažką parašyti įdomaus? Gal greičiau galėtumėte parašyti tik naudingus patarimus apie lempučių montavimą. Pats geriausias SEO tekstas yra toks, kai jis toks vertingas ir įdomus, kad kiti internetinių svetainių savininkai patalpiną nuorodą (savarankiškai, be jokio prašymo) pas save nukreiptą į Jūsų svetainę, kadangi Jūs pateikėte kažką įspūdingo ir įdomaus. Žinoma tokiu įdomiu tekstu dalinsis (vienas per kitą) ir paprasti žmonės įvairiuose socialiniuose tinkluose. O tokie veiksmai, kai gaunamos nuorodos (automatiškai dėl straipsnio vertės) ir žmonės dalinasi socialiniuose tinkluose turi ypatingai didelę reikšmę SEO optimizacijoje.

4. Raktažodžių panaudojimas SEO straipsnyje

• Raktažodžiai puslapio antraštėje 
• Raktažodžiai paragrafų antraštėse 
• Raktažodžiai Tekste
• URL‘e – domeno varde
• Raktažodis nuotraukų pavadinime ir jų alternatyviame pavadinime
• Raktažodžiai naudojami vidinėms ir išorinėms nuorodoms 
• Raktažodis Meta aprašyme 
• Meta Raktažodžiai aprašyme

5. Seo straipsnio raktažodžių tankumas

Raktažodžio tankis tekste – tai visų teksto žodžių ir konkretaus raktažodžio santykis. SEO specialistai teigia, kad tankis turi būti nuo 1% iki 3 %, kiti nuo 3% iki 7%. Niekas tiksliai nepasakys, koks turėtų būti raktažodžio tankis SEO tekste, tačiau svarbiausia neperkrauti teksto raktažodžiais ir kad jei nebūtų priverstinai panaudoti. Visas SEO tekstas ir jame išdėlioti raktiniai žodžiai privalo atrodyti natūraliai panaudoti. Jeigu reikia pagal teksto specifiką panaudoti daugiau kartų – naudokite jeigu matote, kad tekste raktinis žodis įsiterpia nenatūraliai, tuomet jo geriau visai nenaudoti.

Unikalus ir išskirtinai vertingas turinys

Neužtenka, kad Jūsų optimizuojamo internetinio puslapio turinys yra unikalus ir dar niekur nepublikuotas. Reikia, kad Jūsų turinys nebūtų pasisavintas iš kitur, kadangi Google paieškos sistema greitai suindeksuoja dauguma puslapių, todėl paskelbus tokį patį turinį kitame puslapyje jo vertė nulinė, nes jau toks pats turiny jau buvo publikuotas internete.

Atminkite interneto turinys turi būti naudingas vartotojui. Dauguma internetinių puslapių turi naudingos informacijos. Netgi dauguma elektroninių parduotuvių turi atskirą kategoriją, kuri skirta įvairiai su jų produkcija ar paslaugomis susijusia naudinga informacija. Beje, norint pasiekti, įgauti išskirtinės teksto turinio vertės, Jums reikia pateikti tokią informaciją, kuri:

Unikali
Dar nebuvo publikuota internete
Naudinga ir Vertinga vartotojui
Lankytojo navigacija svetainėje
Ypač svarbu kaip ir ką veikia svetainės lankytojas ir kokie jo atsiliepimai apie svetainės naudojimąsi. Lankytojams stebėti yra specifinės programos, kurios parodo kur lankytojai konkrečiai paspaudžia ir taip sudaromas bendras vertinimas. Patartina kuriant svetainės struktūrą ir dizainą pasitarti su tos srities specialistais ypač dizaineriais ir išsiaiškinti ar konkretus dizainas yra pritaikytas taip, kad būtų ne tik gražus bet ir patogus vartotojui.

Aiški ir lengvai suprantama vartotojui.
Navigacija aiški intuityvi.
Greitai pasikraunanti net ir per lėtesnį ryšį.
Tvarkingai pasiekiama ir atidaroma su bet kokio dydžio internetinės naršyklės langu.
Patraukli, maloni ir įtikinama (lankytojas bus įtikintas paspausti sekančius svetainės puslapius).