Seo optimizavimas naudojant natūralias nuorodas

Jau daugelį metų seo specialistai ir patys tinklapių savininkai, norėdami tinkamai ir efektyviai kelti tinklapio autoritetą naudoja seo tekstus su susietomis nuorodomis į specifinį tinklapį. Kaip ten bebūtų, bet ne tik, kad vartotojas, kuris rado nuorodą tekste, ja nusekęs, rastų tai ko ieškojo atsidariusiame tinklapyje, bet ir paieškų sistemų robotai turi surasti tai, apie ką nuoroda afišavo. T.y. nuorodos afiša turi būti tokia, koks tekstas ir bus tame tinklapyje.

Nors daugelis seo specialistų teigia, kad nuorodos turi būti ypač tikslios ir atitinkančios turinį, nes antai paieškų sistemos pritaikys nuobaudas, reiktų atkreipti dėmesį į tai, kad svarbu yra koks tokių gerų blogų nuorodų kiekis tinklapyje

 Natūralios seo nuorodos

Esu šalininkas seo optimizavimo rekomendacijų, kad nuorodos turi būti kuriamos žmonėms, tai yra, kad žmonės pagal nuorodas turi surasti būtent tą informaciją, kurios jie ieškojo.

SEO nuorodos

Pateikiame keletą faktorių, pagal kuriuos paieškų sistemos reitinguoja nuorodų tikrumą ir patikimumą:

 1. Nuorodos yra patalpintos labai senai, ir tiesiog galutinis nuorodos tinklapis yra pasikeitęs negrįžtamai, ir nuoroda yra praradusi savo reikšmę.
  2. Nuorodos yra kuriamos žmonės, tad jeigu sugalvojate slėpti nuorodą, kažkada galite susilaukti nuobaudos iš paieškų sistemų už „nešvarų žaidimą“.
  3. Nuorodos turi būti talpinamos tekste.
  4. Nuorodos yra tiesiog į tinklapio pagrindinį puslapį, o ne į tą specifinės nuorodos tekstą.
  5. Nuorodos su „nofollow“ reikšme nusako paieškos robotams, kad šios nuorodos turi neperduoti tinklapio autoriteto.
  6. Paveikslai ar baneriai yra laikomi natūraliomis nuorodomis, tik reitinguoja kitaip, negu tekstinės nuorodos.
  7. Viena ar dvi nuorodos į tos pačios tematikos tinklapį yra gerai, labai daug arba į skirtingus tinklapius su skirtingomis tematikomis, tada jau yra labai blogai.
  8. Pats geriausias būdas gauti vertingą nuorodą, yra tai, kad Jūsų tekstas būtų kažkas įdomus, ir tas tekstas, būtų dalinamas per socialinius projektus, ir žmonės dalintųsi Jūsų teksto nuorodomis.
  9. Visos nuorodos turi būti tvarkingai seo optimizuotos ir tinklapis turi būti sutvarkytas pagal seo rekomendacijas

web nuorodos